Mamičky s detičkami

Od 27.3. otvárame kurz pre mamičky v sprievode svojich najmenších.

Cena kurzu: 16 lekcii 2x do týždňa po dobu 45minút. 96,-
(Pri jednotlivých vstupoch cena tréningovej jednotky 45 minút 8,-)

Cvičí sa každý utorok o 11h a štvrtok o 14h

Cvičenie prebieha v pokojnom prostredí, v sprievode školenej trénerky Ivety, ktorá vám predvedie správne prevedenie cvikov spolu s Vašimi ratolesťami.
Vek detičiek 3 až 8m.

Tréningová jednotka pozostáva z cvikov na spevnenie teľa mamičiek po pôrode, vyformovanie postavy a zlepšenie vzťahu so svojim maličkým. Cvičenie sa skladá z ľahkých cvikov, pri ktorých vám asistujú bábätká. Je to veľmi vhodné na odbúranie stresu, správne naštartovanie metabolizmu, hormónov v tele a zosilnenie puta s bábätkom.

Je to výborná príležitosť, kde si nie len dobre zacvičíte, načerpáte novú energiu, ale aj vymeníte rôzne skúsenosti medzi sebou. Vytvoríte nové priateľstvá a vaše deti sa lepšie zaradia do života.
Je to skvelý štart pre Vás a aj pre vaše malé. Dopracujete sa k priaznivému fyzickému stavu a k ďalšiemu napredovaniu vo všetkých smeroch.
(Samozrejme môžete prísť aj s bábätkom, ktoré vám spinká a tak sa môžete plne sústrediť na vlastné cvičenie).

Mamičky, ak Vám nevyhovujú skupinové cvičenia a uprednostňujete skôr individuálny prístup, neváhajte si rezervovať hodinu v čase, ktorá vám najviac vyhovuje. Cena cvičebnej jednotky 25/60min a v cene je zahrnuté nepretržité kontaktovanie trénera ohľadne poradenstva, ktorý Vám vždy správne poradí v oblasti zdravia a správneho stravovania. Pretože, len správne stravovanie pozitívne ovplyvňuje vývoj dieťatka. Materské mliečko musí obsahovať hlavné zdroje pre správny vývin a tiež zabráni kolikám a iným problémom s maličkým.

V skupinke minimálne 4. a max. 8 mamičiek.