NAJČASTEJŠIE OTÁZKY SMERUJÚCE K IVI GYM

 • Ako často môžem trénovať?

  Trénovať môžete individuálne aj každý deň v čase od PO/ST:07:30–19:30 | UT/ŠT:07:30–18:30 | PIA:07:30–18:00. Odporúčame na splnenie Vášho cieľa chodiť aspoň 2-3 krát týždenne po dobu 30 minút.

 • Ako dlho môžem cvičiť?

  Cvičiť môžete v čase otváracích hodín. Výnimkou sú tréningy s trénerom, ktoré sú ohraničené časom.

 • Aké prístroje ponúka IVI GYM?

  Nájdete u nás plnohodnotné vybavenie fitnes centra so špeciálnymi hydraulickými strojmi (zamerané na vonkajšie aj vnútorne svalstvo), ktoré nenájdete u konkurencie. Samozrejmosťou je štandardné vybavenie a môžete využiť vibračnú plošinu, jednoručky (činky), náradie a mnoho ďalšieho.

 • Kto mi poradí pri cvičení?

  Pri cvičení Vám poradí náš školený a profesionálny tím, ktorý je vždy k dispozícii narozdiel od bežných fitnes centier, kde to nie je samozrejmosť.

 • Aké výhody ma permanentka?

  Hlavnou výhodou sú cenovo dostupnejšie vstupy na kruhový tréning a na špeciálne tréningy do nášho IVI Gymu a tiež konzultácia s odborníkom na tému napr. výživa a suplementácia, tréningové poradenstvo. Platba aj prevodom na náš účet.

 • Musím si vziať uterák a pevnú obuv?

  Nie je to striktne dané ale odporúčame Vám zobrať si so sebou pohodlnú obuv a pohodlné oblečenie. O uterák a pitný režim sa postaráme my.

 • V čom spočíva kruhový tréning?

  Core – znamená jadro, vnútro.
  Core Circuit – znamená, nový vývoj zdravo orientovanej tréningovej filozofie.

  Inovované hydraulické stroje corecircuit® – posilňujú a precvičujú okrem iného, hĺbkové svalstvo trupu na princípe vlastnej stabilizácie v stoji. Takáto tréningová koncepcia zahŕňa funkčný tréning s vysokým silovým efektom, stúpajúcou spotrebou energie, s dôrazom na vnútorné svaly trupu, nižším zaťažením a dlhodobo lepšími tréningovými rezultátmi. Kruhový tréning a hydraulické stroje série corecircuit® boli skonštruované pri zohľadnení biomechanických poznatkov, ako i anatomických a fyziologických úvah a slúžia na trénovanie najrôznejších skupín svalstva. Sú určené špeciálne na použitie v centrách zameraných na fitnes a prevenciu.
  Umožňujú rozsiahly tréning najrôznejších skupín kostrového svalstva s telesnou hmotnosťou až do 180 kg a telesnou výškou do cca 2 m. Viac sa dočítate sem

 • Čo u nás máme iné a lepšie oproti iným fitnes pre ženy?

  Základnou výhodou sú profesionálny tréneri, ktorí sú pre Vás dostupní pri každom tréningu, aby Vám poradili ako správne vykonávať prevedenie cvikov.

 • Záleží pri cvičení na veku, zdravotnom stave či fyzickej zdatnosti?

  Áno, môžete si rezervovať termín priamo u pro trénerky IVI pričom ale výber fitnes centra v ktorom sa bude cvičiť bude na jej rozhodnutí vzhľadom na vašu fyzickú a zdravotnú zdatnosť.

 • Môžu si muži rezervovať tréningovú hodinu?

  Aj muži sú vítaný. Všetko je prispôsobené tak, aby aj páni boli spokojní. Záleží aký je ich cieľ cvičenia, čo chcú dosiahnuť. Na základe toho tréner určí v ktorom fitness klube bude prebiehať tréning na splnenie osobných požiadaviek klienta.

 • Čo v prípade, ak nemôžem prísť na stanovený osobný tréning s trénerom?

  V prípade, že potrebujete zrušiť súkromný tréning, ktorý je vopred dohodnutý, je nutné to oznámiť dopredu najneskôr 24 hod. inak Vám tréningová jednotka prepadá v prospech trénera. Rovnako to platí aj v opačnom garde. Tréner Vám v takom prípade musí zabezpečiť náhradnú hodinu.