Osobný tréning

Vhodný pre každého

Či ste dáma vo vyššom veku, školáčka alebo žena na materskej dovolenke či len v očakávaní? Sme tu práve pre Vás s úžasnou koncepciu cvikov šitou na mieru podľa vašich predstáv.

Cvičenia pozostávajú z aeróbnych ako aj anaeróbnych cvikov s pridaním cvičebných pomôcok na zefektívnenie požadovaného cieľa klienta.

Samozrejme individuálny tréning sa nevzťahuje len pre dámy ale na svoje si prídu aj Muži. Stačí si rezervovať hodinku s trénerom, ktorý Vám zabezpečí, aby ste dosiahli presne to čo očakávate, či už chcete zlepšiť zdravotný alebo fyzický stav či oboje.

Pre MUŽOV máme v ponuke s trénerom dva fitness kluby v ktorých pôsobí, a na základe Vašich cieľov, prípadne zdravotných možností, Vám vyberie vhodné prostredie.

Cena jednej cvičebnej jednotky pre dámy, ako aj pre pánov v trvaní 60minút je 30 eur (cena zahŕňa komplexnú starostlivosť o klienta s poradenstvom výživových doplnkov, bežných vitamínov, minerálov ale najmä nasmerovanie k správnej životospráve.

(Naši klienti si  kľudne môžu odfotiť svoje nákupné košíky a tréner ich zhodnotí tak, aby boli načasované a upravené v zdravšej forme)

Pri platbe dopredu za 10 tréningových jednotiek, získavate 50,- eurovú zľavu.